Podľa plánu vzdelávacích aktivít Bezbariérového centra na rok 2015 sa 23. apríla 2015 v jeho v priestoroch uskutočnil ďalší kurz určený pre koordinátorov pre študentov so špecifickými potrebami pôsobiacich na slovenských vysokých školách a fakultách.

Názov kurzu: „A2 Podpora študentov so špecifickými potrebami na vysokej škole – základné úlohy koordinátora pre študentov so špecifickými potrebami“. Vzdelávací kurz je zameraný na pôsobenie koordinátora pre študentov so špecifickými potrebami na všetkých úrovniach terciálneho vzdelávania a priamo nadväzuje na vzdelávací kurz A1. Absolventi kurzu od organizátorov obdržali prezentačné materiály a certifikát o absolvovaní kurzu vydaný Bezbariérovým centrom TUKE.

Vzdelávací kurz pre koordinátorov, apríl 2015