Podľa môjho názoru Technická univerzita pozitívne prekvapila prístupom a vybavením voči zdravotne znevýhodneným ľuďom, a mali by si z nej brať príklad aj ostatné typy vysokých škôl na Slovensku.“ – toto je citát z článku v ktorom boli naše Bezbariérové centrum a Technická univerzita v Košiciach hodnotené v rámci projektu s názvom: Zmeňme bariéry na mosty do spoločnosti – bez bariér v nás aj okolo nás, v ktorom mapovali klienti aj zamestnanci Detského klubu na Ťahanovských riadkoch v Košiciach bariéry ako vonkajšie architektonické, tak vnútorné medziľudské a následne hľadali spôsoby ako tieto bariéry, čo najviac odstrániť, aby ľudia so zdravotným znevýhodnením mohli viesť plnohodnotný a nezávislý život. Odkaz na celý článok.

Ako vidia “techniku” iní